Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
Mam nadzieje, jesli tak to zapowiada sie 70-80% Aaha, NA ONECIE JEST JUZ TRANSKRYPCJA I PELNE ROZWIAZANIE (z wyjatkiem prac pidemnych) ######matura.onet.pl/1610695,artykul.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam problem o ktorym ciągle myślę.. na słuchaniu zaznaczałam moje pierwsze skojarzenia w tych dwoch pierwszych zadaniach.. gdy czytalam za drugim razem, prawie wszystko pokresliłam i zaznaczyłam co innego.. czy sprawdzajacy moze uznac ze sciagalam jesli w efekcie jak się okazuje wpisałam poprawne odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** gdy słuchałam drugi raz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie z 50% u mnie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewunia napisał:
mam problem o ktorym ciągle myślę.. na słuchaniu zaznaczałam moje pierwsze skojarzenia w tych dwoch pierwszych zadaniach.. gdy czytalam za drugim razem, prawie wszystko pokresliłam i zaznaczyłam co innego.. czy sprawdzajacy moze uznac ze sciagalam jesli w efekcie jak się okazuje wpisałam poprawne odpowiedzi??
Jeśli nie kreśliłaś na karcie odpowiedzi, bądź dokonałas jednej poprawki zgdonie z procedurą (zakreślanie w kóleczko etc.) to nie masz się czego obawiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest napisał:
Jeśli nie kreśliłaś na karcie odpowiedzi, bądź dokonałas jednej poprawki zgdonie z procedurą (zakreślanie w kóleczko etc.) to nie masz się czego obawiać!
Wróc, nawet więcej niz jednej, byle tylko zgodnie z procedurą i tylko raz w jednym podpunkcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialam: F F T F T na hadn't been for wpadlam sekunde przed oddaniem:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest napisał:
Wróc, nawet więcej niz jednej, byle tylko zgodnie z procedurą i tylko raz w jednym podpunkcie
to mnie pocieszyłaś, w sumie logiczne że przy zadaniu mogę sobie kreślić i podkreślać czy tłumaczyć słowa:) wielkie dzięki ) moje wrażenia z anglika.. podstawa prosta.. rozszerzenie już o wiele gorzej:) w jednym słuchaniu mi tak jak komus wyszło F F T T F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak na rozprwace nie wyrazilam sowiejgo zdania? to obniza?;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w ostatnim: spelling mistake helps to arrest a criminal, to bylo TRUE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to mnie pocieszyłaś, w sumie logiczne że przy zadaniu mogę sobie kreślić i podkreślać czy tłumaczyć słowa:) wielkie dzięki ) moje wrażenia z anglika.. podstawa prosta.. rozszerzenie już o wiele gorzej:) w jednym słuchaniu mi tak jak komus wyszło F F T T F
Nie pocieszyłam Cię... ale pocieszyłem na pewno hehe pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a license plate as correct to FALSE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ItsyBitsy napisał:
ale w ostatnim: spelling mistake helps to arrest a criminal, to bylo TRUE?
FALSE, owszem 'spelling mistake' pomógł policjanotowi ale haczyk poilega na tym że podejrzany nie został zatrzymany a uciekł i go nie odnaleziono... policjant zostal z busem pelnym narkotykow Sam nie zwróciłem na to uwagi, punkt mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest napisał:
Nie pocieszyłam Cię... ale pocieszyłem na pewno hehe pozdrawiam
nie wiem dlaczego pomyślałam że jesteś laską;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni i te ich haczyki:P Wybiera sie ktos na Kolegium Jezykowe we Wroclawiu? wie ktos cos o niem?;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, wszystkko teraz zalezy na ile mi ocenia rozprawke, mam nadzieje, ze bede w przedziale 70-80%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa powyzej 80 a rozszerzony cos kolo 70. jak dla mnie moze byc bo nigdy calego arkusza rozszerzonego nie zrobilam bo ja jedna w klasie rozszerzona zdawałam i sorka nic mi nie robila a w domu mi sie nie chciało. wiec z rozszerzonej jestem zadowolona tylko troche podstawa kiepsko. na glupich bledach sie potykalam. a jak tam u was? ile bedzie z przedmiotów? polski tez z 70, matma 80. jeszcze gera podstawowa i ustne. pozdro piszcie jak u was. a jak zdajecie ustny rozszerzony to podstawowy tez? bo ja tak a sie dowiedzialam ze to zalezy jak kto w deklaracji wpisal. ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z polskiego nie wiem pojecia jak mi poszlo, z matmy podstawowej powyzej 90%, z angielskiego podstawowego powyzej 90%, z angielskie rozszerzonego przedział 70-80%, matma rozsz gdzies powyzj 50% tylko. ;/ ehh. ustne zdaje polski, angielski podstawowy i angielski rozszerzony. Gdzie składacie? Wiecie cos o progach na logistyke na SGGW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie wybieram na fizjoterapie na uniwersytet medyczny w lublinie co o tym myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj kolega tam jest i chyba nie narzeka. jezeli to lubisz, to czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...